To jest produkt medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą

TRENDY OKULAROWE 2023

Kategoria: Aktualności | 29 gru 2022

Dobrze dobrane oprawy okularowe mogą świetnie podkreślać urodę, dodawać charakteru i wyrażać styl. Aby dobrze dopasować oprawę, pomocą służą styliści opraw.

W salonach Optigem, styliści dzięki doświadczeniu w optyce i wiedzy na temat stylizacji, pomagają znaleźć idealne oprawy każdemu, kto chce wyglądać w okularach modnie i czuć się komfortowo.

Świadomość odnośnie mody okularowej rośnie. Okulary nie służą już tylko do poprawy widzenia. To element stylizacji, który wpływa na wygląd. Dlatego coraz częściej osoby noszące okulary decydują się nawet na posiadanie kilku par, które zakładają w zależności od sytuacji i okazji. Traktując je jak element garderoby.

Należy pamiętać, że okulary mogą dodawać pewności siebie lub ją odbierać. Wszystko zależy od tego czy te które wybieramy, są dla nas odpowiednie.

Jakie modele opraw będą najbardziej trendy w roku 2023?

Razem z marką Vermari przygotowaliśmy dla Was najgorętsze propozycje na nadchodzący sezon!

AVIATORY wciąż na czasie! Nazywane „pilotkami”, ponieważ to właśnie piloci jako pierwsi je docenili i dzięki nim stały się popularne. Przeciwsłoneczne aviatory poprawiały ich widoczność w trakcie podniebnych walk.

Następnie model ten wkroczył też na amerykańskie ulice i tak do dziś noszą je ludzie na całym świecie!

OKRĄGLAKI. Idealne dla osób o mocniejszych rysach twarzy i nie tylko. Nieśmiertelny styl opraw okrągłych nadal mocno trzyma się w rankingach. Im bardziej okrągłe, tym częściej nazywane potocznie „lenonkami”. Często kojarzone są też z Harrym Potterem. Nadal modne!

RETRO. Kwadratowe, prostokątne i oprawy w rozmiarach XXL. Oprawy o bardziej kwadratowych kształtach będą doskonałym wyborem dla okrąglejszych twarzy.

Duże rozmiary opraw w roku 2023 też będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wyraźne kształty i duże rozmiary dodadzą charakteru stylizacjom. Koniecznie sprawdź czy ten styl jest dla Ciebie.

WIELOKĄTY i HEKSAGONY. Bardzo ciekawe kształty dla osób o łagodnych rysach. Dodadzą im ostrości i podkreślają je. Niektóre są bardziej kanciaste, inne mniej. Zdecydowanie przyciągają uwagę.

KOCIE. Oprawy w kształcie kociego oka w 2023 dodadzą charakteru kobietom szczególnie o okreslonych kształtach twarzy. Stylista opraw najlepiej doradzi Ci, czy będziesz wyglądać w nich korzystnie. Jeżeli ten model będzie odpowiedni dla Ciebie, sięgaj po nie śmiało!

Które kolory opraw będą najmodniejsze w 2023 roku?

Kolorem roku 2023 został okrzyknięty kolor Viva Magenta wywodzący się z rodziny energetycznych czerwieni. Wskazana w 2023 roku jest też czerń, beże i kolory niebieskie.

Na jakie typy kolorystyczne trzeba zwrócić szczególną uwagę?

Transparentne nadal trendy! Niektórzy mówią o nich „przeźroczyste”. Kolory opraw tego typu pasują praktycznie do każdego typu urody. Swoją uniwersalnością i prostotą podbijają serca.

Złoto. Teraz przede wszystkim w ciepłych odcieniach. W połączeniu głównie z czernią, granatem lub różem. Ponadczasowe. Znajdą się jednak osoby o chłodnym typie urody, którym stylista opraw przedstawi inne propozycje kolorystyczne.

Szylkretowe! Wielobarwne, ciekawe wzory głównie w odcieniach brązów ale nie tylko!

Ten rodzaj zabarwienia zdecydowanie należy do stylu lat 60. i 70. Można śmiało uznać ten trend za styl retro.

Modnych opraw okularowych jest tak duży wybór, że przy pomocy specjalistów, każdy znajdzie model idealny dla siebie. Wybierając kształt i kolory, należy wziąć pod uwagę wiele czynników związanych z urodą użytkownika i stylem życia.

Sięgnij po pomoc stylisty opraw w salonach Optigem. Usługa ta daje możliwość świadomego wyboru okularów idealnych dla danej osoby pod względem wizualnym i użytkowym.

Wyglądaj modnie i noś wygodnie w 2023 roku!

Obserwuj nasze social media i bądź na bieżąco