To jest produkt medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą

Okulary sportowe

Sport to zdrowie!

Pod warunkiem, że nie irytujesz się w trakcie treningu słabszą widocznością. Nerwy zdrowia nie dają.

Kiedy uprawiamy sport, zwykłe okulary stają się niewygodne. Ich użytkowanie w trakcie treningu, może okazać się wręcz niebezpieczne. W najlepszym przypadku, mogą ulec zniszczeniu.

Osoby noszące okulary korekcyjne na co dzień , mogą zadbać o wzrok i swój komfort w trakcie uprawiania sportu, przez dobór odpowiednich okularów sportowych z korekcją. Dzięki temu, mają szansę w pełni oddać się ulubionej dyscyplinie.

Dlaczego warto?

  • Okulary sportowe są bezpieczne, wygodne i dobrze dopasowane do kształtu twarzy.
  • Zapewniają stabilność, komfort i swobodę ruchu nawet w ekstremalnych warunkach.
  • Materiały z których są wykonane, sprawiają, że są bardziej trwałe.
  • Odporniejsze niż zwykłe okulary, na pęknięcia, ścieranie i uderzenia.
  • Lepsza jakość widzenia

Dzięki użyciu najwyższej technologii i wytrzymałych materiałów, użytkownik może w pełni oddać się treningowi i czerpać ze sportu przyjemność, jednocześnie dbając o wzrok. Osoby, które na co dzień nie noszą okularów, mają możliwość doboru odpowiednich soczewek ochronnych bez korekcji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby lub nawet powinien chronić oczy w trakcie treningu.

Okulary sportowe dostępne są w różnych rozmiarach. Dlatego mogą nosić je też dzieci. Ich plusem jest to, że rosną razem z dzieckiem. Nie ma więc potrzeby częstej wymiany.

Po więcej informacji zapraszamy do naszych salonów, gdzie eksperci pomogą w doborze najlepszej wersji dla dużych i małych sportowców.

 

Zapraszamy do salonów Optigem w aż 8 lokalizacjach w Warszawie, gdzie każdy znajdzie model dla siebie.

Obserwuj nasze social media i bądź na bieżąco