To jest produkt medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE – TRENDY 2023

Kategoria: Wszystkie | 16 mar 2023

Co roku śledzimy nadchodzące trendy. Co będzie modne w świecie okularowym w sezonie wiosna/lato 2023?

KOLORY

W roku 2023 modne są okulary przeciwsłoneczne w różnych kolorach! Oprawki jak i soczewki okularowe barwione to hit tego sezonu! W salonach optycznych Optigem Klienci mają duży wybór soczewek okularowych barwionych. <-Kliknij aby dowiedzieć się więcej.

Ten trend to coś dla odważnych, lubiących kolory osób. Soczewki barwione wyglądają naprawdę oryginalnie! Kolorowa oprawa w połączeniu z czarną soczewką również okazuje się świetnym rozwiązaniem kiedy chcesz podkreślić swoją stylizację.

Zabaw się kolorem w salonie Optigem!

Wybierz oprawkę dostępną w salonie i dobierz do niej odpowiedni kolor soczewek. Możesz skomponować swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne.

soczewki okularowe barwione

CZARNE / RÓŻNE KSZTAŁTY

Tak! Klasyka zawsze w modzie. Dlatego i w tym roku modne będą okulary przeciwsłoneczne czarne.

Nie tylko doskonale chronią oczy i ich okolice przed słońcem ale zawsze wyglądają świetnie. Kwestia wyboru kształtu. W tym sezonie modne będą kształty okularów przeciwsłonecznych:

  • w stylu lat 60 i 70. (kwadraty, kanciaste)
  • tzw. muchy
  • wąskie
  • owalne i okrągłe
  • kocie
kanciaste
muchy
wąskie
kocie

METALOWE OPRAWY

Lekkie, delikatniejsze od masywnych grubych opraw. Wyglądają świetnie do każdej eleganckiej i casualowej stylizacji. Sprawdzają się też przy bardziej odważnych stylizacjach. Wszystko zależy od wybranego kształtu i ogólnej koncepcji. Często wybierane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

owalne

AVIATORY

Idąc tropem metalowych opraw...czas na aviatory. Chyba nigdy nie wyjdą z mody. Teraz dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i nie tylko.

LATA 60 i 70

W tym roku wyraźnie widać, że twórcy okularów inspirowali się modą z lat 60 i 70. To trendy pełne geometrycznych wzorów. Trójkąty, koła, paski czy romby w odważnych wersjach kolorystycznych były hot! Geometryczne wzory i barwne stroje były charakterystyczne dla tych czasów. Szczególnie

SŁAWNI W LATACH 60 I 70


Jacqueline Kennedy Onassis / Getty Images
Sophia Loren / Getty Images
Brigitte Bardot / Getty Images
Audrey Hepburn / Getty Images
Merylin Monroe

Inspirując się i mając tak wiele możliwości wyboru, pamiętajmy o głównej funkcji jaką mają pełnić okulary przeciwsłoneczne. Oprócz walorów estetycznych, powinny zawierać polaryzację <--Kliknij ,aby chronić wzrok przed promieniowaniem UV.

Zapraszamy do naszych salonów po nowe okulary :)

Obserwuj nasze social media i bądź na bieżąco